تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی
تاریخ درج : 1396/10/11
گروه مقاله : سوالات متداول

چرا هنگام استفاده از کارتریج های طرح hp و یا کارتریج های تقلبی بعد از مدتی پرینتر کاغذ را کثیف میکند؟

سر ریز پودر در کارتریج های تقلبی و بی کیفیت موجب این مشکل خواهد شد
چرا هنگام استفاده از کارتریج های طرح hp و یا کارتریج های تقلبی بعد از مدتی پرینتر کاغذ را کثیف میکند؟

همه کارتریج های hp دارای قسمتی هستند که پودرهای اضافه و سوخته را در خود نگهداری می کند و به مخزن دور ریز شناخته میشود ، در کارتریج‌های تقلبی بدلیل غیر استاندارد بودن و کوچک بودن حجم این مخزن به نسبت میزان پودر دور ریز این فضا بسیار کوچک است و به سرعت پس از 500 یا 600 صفحه پرینت گرفتن پر شده و سر ریز آن در پرینتر موجب کثیف شدن کاغذ در هنگام پرینت می‌گردد ، یکی از قسمت های بسیار مهم در کارتریج درام و بلید است که در کارتریج های اورجینال کیفیت بالای این قطعات موجب کمترین میزان هدر رفتن پودر و در نتیجه پر نشدن مخزن دور ریز شده که موجب کیفیت بسیار بالای چاپ خواهد شد.

نظر کاربران

سلب مسئولیت

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق یکی از موارد ذیل اعلام گردد

تلفن 88521040-021              |             فکس 88150517-021

ایمیل: Sales@hpsupport.ir          |              تکمیل فرم برگشت از فروش


یادآوری می نماید ، این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد .
هر گونه مشکل در محصولات ارسال شده میباست سریعاً به مرکز ارتباط با مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت تایید، کالا تعمیر و یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچگونه اعتراضی پذیرفتنی نیست.

در صورتی که خریدار وجه کالا را ناقص و مغایر با مندرجات فاکتور و توافقات بعمل آمده، پرداخت نماید، طبعاً کالای مربوطه توسط کارشناس و راننده و یا پیک حمل کننده کالا برگشت داده خواهد شد و هزینه ارسال و برگشت کالا مطابق با قوانین ار حساب خریدار کسر خواهد شد.

در صورتیکه مشتری مبلغی را به عنوان پیش پرداخت نزد مرکز فروش و خدمات hp قراد داده باشد، هزینهای اشاره شده کسر شده و مابقی مبلغ در اسرع وقت به حساب خریدار عودت داده خواهد شد .

خریدار به مدت 2 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد یا درخواست تعویض کالا خریداری شده با کالای مشابه را اعلام نماید، به شرط آنکه از کالا خریداری شده و لوازم جانبی و همراه آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد و  همچنین بسته بندی کالا باز نشده باشد و یا آثار آسیب و ضرب دیدگی و یا نم و خیس شدگی در روی بسته بندی ملاحظه نشود  (تشخیص این موارد به عهده کارشناس مرکز فروش و خدمات hp بوده که میان مشتری و  می‌باشد).

لازم به ذکر است در این شرایط، هزینه ارسال و برگشت کالا و هزینه بیمه احتمالی کالای برگشتی (در صورت پرداخت بیمه حمل و نقل) به عهده خریدار است.

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...