تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی
تاریخ درج : 1396/10/11
گروه مقاله : سوالات متداول

کارتریج شارژ شده به چه نوع کارتریج هایی می‌گویند ؟

کارتریج هابی که دوباره شارژ شده و در بازار فروخته می‌شوند را اختصارا کارتریج های شارژی گویند.
کارتریج شارژ شده به چه نوع کارتریج هایی می‌گویند ؟

به مخازن نگهداری جوهر یا پودر در پرینتر های hp کارتریج گویند، و با توجه به توع استفاده با کارتریج لیزری hp و کارتریج جوهر افشان hp تقسیم میشوند.

در حقیقت کارتریج ها یکبار مصرف بوده و بدلیل مسایل و مشکلات بهداشتی و سلامتی استفاده مجدد از آنها منع شده است ولی متاسفانه در حال حاضر این مسئله در میسیاری از مصرف کنندگان رعایت نشده و این تصور را دارند که باید کارتریج را چندین بار شارژ کرد و بارها و بارها از آن استفاده کرد.

در حال حاضرعلاوه بر انواع مختلف کارتریج اورجینال hp محصولاتی در بازار وجود دارند که با عنوان کارتریج طرح اصلی hp و یا کارتریج های تقلبی شناخته میشوند که عمدتا توسط شرکت های چینی تولید شده و حتی برخی در داخل ایران بسته بندی می‌شوند.

در کنار همه موارد فوق افرادی هستند که کارتریج های خراب و استفاده شده را جمع‌آوری کرده و با تعمیر و شارژ مجدد آنها این محصولات را مجددا بسته بندی و بلمپ میکنند و دوباره در بازار به فروش می‌رسانند

کارتریج های شارژی عمدتا در بازار با عناوین زیر شناخته می‌شوند:

  • کارتریج شارژ شده
  • کارتریج شارژی
  • کارتریج ریفیلد (Refilled)
  • کارتریج بازیافتی
  • کارتریج دست دوم
نظر کاربران

سلب مسئولیت

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق یکی از موارد ذیل اعلام گردد

تلفن 88521040-021              |             فکس 88150517-021

ایمیل: Sales@hpsupport.ir          |              تکمیل فرم برگشت از فروش


یادآوری می نماید ، این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد .
هر گونه مشکل در محصولات ارسال شده میباست سریعاً به مرکز ارتباط با مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت تایید، کالا تعمیر و یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچگونه اعتراضی پذیرفتنی نیست.

در صورتی که خریدار وجه کالا را ناقص و مغایر با مندرجات فاکتور و توافقات بعمل آمده، پرداخت نماید، طبعاً کالای مربوطه توسط کارشناس و راننده و یا پیک حمل کننده کالا برگشت داده خواهد شد و هزینه ارسال و برگشت کالا مطابق با قوانین ار حساب خریدار کسر خواهد شد.

در صورتیکه مشتری مبلغی را به عنوان پیش پرداخت نزد مرکز فروش و خدمات hp قراد داده باشد، هزینهای اشاره شده کسر شده و مابقی مبلغ در اسرع وقت به حساب خریدار عودت داده خواهد شد .

خریدار به مدت 2 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد یا درخواست تعویض کالا خریداری شده با کالای مشابه را اعلام نماید، به شرط آنکه از کالا خریداری شده و لوازم جانبی و همراه آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد و  همچنین بسته بندی کالا باز نشده باشد و یا آثار آسیب و ضرب دیدگی و یا نم و خیس شدگی در روی بسته بندی ملاحظه نشود  (تشخیص این موارد به عهده کارشناس مرکز فروش و خدمات hp بوده که میان مشتری و  می‌باشد).

لازم به ذکر است در این شرایط، هزینه ارسال و برگشت کالا و هزینه بیمه احتمالی کالای برگشتی (در صورت پرداخت بیمه حمل و نقل) به عهده خریدار است.

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...