تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی
تاریخ درج : 1396/10/11
گروه مقاله : سوالات متداول

تفاوت کارتریج اورجینال hp با کارتریج طرح اصلی چیست ؟

کارتریج های اورجینال و کارتریج های طرح اصلی دارای تفاوت هایی در ظاهر و هنگام استفاده هستند که به تفکیک بیان شده اند.
تفاوت کارتریج اورجینال hp با کارتریج طرح اصلی چیست ؟
  • از نظر بسته بندی ، کارتریج اورجینال و کارتریج طرح اصلی یا تقلبی دارای مشخصه هایی هستند که به راحتی قابل بررسی و تمایز می‌باشند. پیشنهای میکنیم مقاله ایی را که انحصاراً در این خصوص نوشته شده تا به راحتی با 4 روش ساده برای تشخیص کارتریج اورجینال hp آشنا شوید را مورد مطالعه قرار دهید.
  • کارتریج اورجینال hp تحت نظارت مستقیم شرکت hp و در کارخانه های بخصوصی که انحصاراً وظیفه تولید کارتریج های hp را دارند تولید میشود در حالی که کارتریج های طرح اصلی یا تقلبی در بسیاری ار کارخانه ها و شرکت های داخلی و خارجی تولید و بسته بدی می‌شوند.
  • کیفیت چاپ در کارتریج های اورجینال بسیار بالا بوده و شفافیت رنگها و ظرافت چاپ بسیار عالی است در حالی که در هنگام استفاده از کارتریج های طرح خلاف این موضوع را شاهد خواهیم بود.
  • از نظر سلامتی باید این نکته را بیان داشت که مواد بکار رفته در کارتریج‌های تقلبی بسیار برای افرادی که با آن ارتباط مستقیم دارند خطرناک بوده و علاوه بر تولید گازهای سمی در اطراف پرینتر حتی لمس صفحات چاپ شده میتواند بشدت خطر آفرین باشدک.
نظر کاربران

سلب مسئولیت

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق یکی از موارد ذیل اعلام گردد

تلفن 88521040-021              |             فکس 88150517-021

ایمیل: Sales@hpsupport.ir          |              تکمیل فرم برگشت از فروش


یادآوری می نماید ، این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد .
هر گونه مشکل در محصولات ارسال شده میباست سریعاً به مرکز ارتباط با مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت تایید، کالا تعمیر و یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچگونه اعتراضی پذیرفتنی نیست.

در صورتی که خریدار وجه کالا را ناقص و مغایر با مندرجات فاکتور و توافقات بعمل آمده، پرداخت نماید، طبعاً کالای مربوطه توسط کارشناس و راننده و یا پیک حمل کننده کالا برگشت داده خواهد شد و هزینه ارسال و برگشت کالا مطابق با قوانین ار حساب خریدار کسر خواهد شد.

در صورتیکه مشتری مبلغی را به عنوان پیش پرداخت نزد مرکز فروش و خدمات hp قراد داده باشد، هزینهای اشاره شده کسر شده و مابقی مبلغ در اسرع وقت به حساب خریدار عودت داده خواهد شد .

خریدار به مدت 2 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد یا درخواست تعویض کالا خریداری شده با کالای مشابه را اعلام نماید، به شرط آنکه از کالا خریداری شده و لوازم جانبی و همراه آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد و  همچنین بسته بندی کالا باز نشده باشد و یا آثار آسیب و ضرب دیدگی و یا نم و خیس شدگی در روی بسته بندی ملاحظه نشود  (تشخیص این موارد به عهده کارشناس مرکز فروش و خدمات hp بوده که میان مشتری و  می‌باشد).

لازم به ذکر است در این شرایط، هزینه ارسال و برگشت کالا و هزینه بیمه احتمالی کالای برگشتی (در صورت پرداخت بیمه حمل و نقل) به عهده خریدار است.

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...