تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی
تاریخ درج : 1396/12/23
گروه مقاله : مقالات آموزشی

ایمیج درام Image Drum چیست و چه کاربردی دارد ؟

به بیان ساده ایمیج درام وظیفه انتقال تصاویر به کاغذ را بر عهده دارد ولی برای آشنایی بیشتر مطالب زیر را با دقت بخوانید
ایمیج درام Image Drum چیست و چه کاربردی دارد ؟

ایمیج درام در حقیقت قطعه‌ای مصرفی است که در نسل‌ جدید پرینترهای اچ پی مورد استفاده قرار می گیرد و وظیفه آن انتقال تصاویر و مطالب دریافت شده توسط پرینتر بر روی کاغذ است تا کار چاپ و پرینت را به نتیجه برساند.

تفاوت کارتریج و ایمیج درام را می‌توان این‌گونه مطرح کرد که کارتریج مخزن نگهداری تونر است ولی ایمیج درام شامل قلعه انتقال تصاویر بر روی کاغذ می باشد

بسیاری از کارتریج ها به صورت تک قسمتی دیده می‌شوند و درام به کارتریج متصل است ولی در بسیاری از پرینترهای لیزری رنگی کارتریج ها فقط وظیفه نگهداری پودر را دارا بوده و صرفاً مسئول تامین تونر در پرینتر هستند و کار چاپ را ایمیج درام بر انجام می‌دهد علت این کار پایین آوردن هزینه قیمت کارتریج و تعویض درام در دوره های زمانی طولانی تری است.

 

مرکز فروش و خدمات hp (اچ پی)

پیشنهاد ما به شما اعتماد به مراکز معتبر یا نمایندگی hp است.

این مطلب برای کمک به شما برای آشنایی با ایمیج درام Image Drum توسط تیم hpsupport ترجمه و تولید شده است

نظر کاربران


Mohamad
تشکر
توضیح خوب و مناسبی بود ممنون

سلب مسئولیت

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق یکی از موارد ذیل اعلام گردد

تلفن 88521040-021              |             فکس 88150517-021

ایمیل: Sales@hpsupport.ir          |              تکمیل فرم برگشت از فروش


یادآوری می نماید ، این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد .
هر گونه مشکل در محصولات ارسال شده میباست سریعاً به مرکز ارتباط با مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت تایید، کالا تعمیر و یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچگونه اعتراضی پذیرفتنی نیست.

در صورتی که خریدار وجه کالا را ناقص و مغایر با مندرجات فاکتور و توافقات بعمل آمده، پرداخت نماید، طبعاً کالای مربوطه توسط کارشناس و راننده و یا پیک حمل کننده کالا برگشت داده خواهد شد و هزینه ارسال و برگشت کالا مطابق با قوانین ار حساب خریدار کسر خواهد شد.

در صورتیکه مشتری مبلغی را به عنوان پیش پرداخت نزد مرکز فروش و خدمات hp قراد داده باشد، هزینهای اشاره شده کسر شده و مابقی مبلغ در اسرع وقت به حساب خریدار عودت داده خواهد شد .

خریدار به مدت 2 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد یا درخواست تعویض کالا خریداری شده با کالای مشابه را اعلام نماید، به شرط آنکه از کالا خریداری شده و لوازم جانبی و همراه آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد و  همچنین بسته بندی کالا باز نشده باشد و یا آثار آسیب و ضرب دیدگی و یا نم و خیس شدگی در روی بسته بندی ملاحظه نشود  (تشخیص این موارد به عهده کارشناس مرکز فروش و خدمات hp بوده که میان مشتری و  می‌باشد).

لازم به ذکر است در این شرایط، هزینه ارسال و برگشت کالا و هزینه بیمه احتمالی کالای برگشتی (در صورت پرداخت بیمه حمل و نقل) به عهده خریدار است.

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...